"JAZDON ROKU 2006"


Chcemy podzielić się radosną nowiną!

Nasze dwie córeczki Anna Maria (lat 7) i Michalina Maria (lat 5) mają braciszka, a my synka!

Była piękna, gwieździsta, jeszcze letnia noc, gdy około północy (dokładnie o 0.23) 10 września przyszedł na świat Maciej Stanisław Jazdon.

Nasze maleństwo ważyło 3570g, miało 56cm długości i otrzymało 10 pkt Agar. Tyle danych "medycznych".

Oczy szczęśliwej mamy widziały zaś śliczne, nieco zmęczone przyjściem na świat maleństwo, które mocno tuliło się do piersi szukając ciepła i czułości. Już po kilku minutach z apetytem ssało pierś otrzymując nie tylko mleko, ale i matczyną miłość. Nasze dziewczynki z radością i niepokojem oczekiwały tego wydarzenia. To nasz SKARBUŚ- powiedziały przyjmując Go do swego grona. I tak od tej pory mamy TRZY skarby! Mamy też nadzieję, że Opatrzność pomoże nam w naszym rodzicielstwie i obdarzy potrzebnymi łaskami całą rodzinę, a my jeszcze bardziej uświadomimy sobie, że nie ma nic cenniejszego jak ŻYCIE- NOWE ŻYCIE.

Narodziny Maciusia (juniora) to także ważne wydarzenie rodzinne pod względem genealogicznym. Maciej Stanisław jest pierwszym WNUKIEM dziadka Andrzeja i babci Anny Jazdonów. Gałąź wywodząca się z linii Hipolita ma więc pierwszego męskiego potomka! Hurra! To następny powód do radości i dumy.

Gdy piszemy te słowa nasze maleństwo zakończyło już okres noworodkowy i jest zdrowym, dużym niemowlakiem. Już niedługo przed nim ważne wydarzenie - chrzest święty.

Pozdrawiamy gorąco całą rodzinę i dziękujemy za wszystkie życzenia....
Anna i Maciej Jazdonowie z Osielska
z dziećmi
ANUSIĄ, MICHASIĄ i MACIUSIEM


Od. red. Uwaga! Już niedługo reportaż z uroczystości Chrztu świętego!!!

>