Powyżej zamieszczono formularz.   Prosimy o wypełnienie i przesłanie   w załączniku do listu pod któryś z   adresów umieszczonych w dziale   "Kontakt"
GENEALOGIA
   Przodkowie Wojciecha Jazdona :: Wojciech Jazdon :: Adelaida Jazdon Józefowska
   i potomkowie

SCHEMAT DRZEWA        
Stan na czerwiec 2004 r.     

Justyna Marszałek Cholewa

Rodzice: Zdzisław Marszałek
Alicja
Mąż/żona: Marek Cholewa
Dzieci: Jakób
Miron


KWESTIONARIUSZ JAZDONA
 1. Na imię mam Justyna Marszałek
 2. Otrzymałam kwestionariusz ponieważ jestem córką Alicji Marszałek, wnuczką Marianny Rękoś (z domu Józefowska)
 3. Urodziłam się 5 września 1969 r.
 4. Pracuję w Sławskim Centrum Kultury w Sławie
 5. Mój adres zamieszkania to 67-410 Sława, ul. Głogowska 5
 6. Mój telefon kontaktowy to 068/ 356-52-03
 7. Mój ulubiony film to nie mam. Lubię kilka filmów, ale nie tak, by siedzieć po raz kolejny przed ekranem, gdy mogę czas spędzić aktywnie, spotkać się z rodzinką lub znajomymi, albo jechać na mecz
 8. Politycznie sympatyzuję z staram się nie wciągać w polityczne gierki
 9. W życiu udało mi się parę rzeczy, np. pracować robiąc to co lubię, czyli realizować się artystycznie. Jako instruktor reżyserowałam nagradzane na imprezach ogólnopolskich spektakle teatralne, czasem piszę scenariusze teatralne (za scenariusz monodramu pt.: ''Wojna była lepsza'' - II nagroda na Ogólnopolskim Konkursie na Scenariusz Teatralny w Białej Podlaskiej). Moi podopieczni zdobywali liczne nagrody na ogólnopolskich konkursach recytatorskich i plastycznych. Umiejętności scenograficzne wykorzystywałam przy realizacji zleceń na międzynarodowe imprezy targowe (głównie w Poznaniu). Wspólnie z mężem Markiem Cholewą wykonaliśmy kilkanaście aranżacji stoisk targowych, a dwie z nich nagrodzono jako najciekawsze scenografie Międzynarodowych Targów Poznańskich - Tour Salon. Przygotowywałam i realizowałam ze znajomymi działania plastyczne dla dzieci ph.: ''Nibylandia Piotrusia Pana'' na Winobraniu w Zielonej Górze. Byłam ponad cztery lata dyrektorem gminnej instytucji kultury (Sławskiego Ośrodka Kultury później Sławskiego Centrum Kultury). Za mojej kadencji powstały na terenie gminy dwa nowe punkty biblioteczne, wyremontowałam i rozwinęłam działalność trzech wiejskich domów kultury i reaktywowałam pracę kilku świetlic wiejskich.
 10. Jazdonem, którego chciałabym bliżej poznać na zjeździe jest ten, który tańczy break dance, lub jest malarzem, lub może jest aktorem, lubi chodzić po górach albo jest sportowcem.
 11. Charakterystyczna cecha Jazdona to tolerancja i pracowitość
 12. Moja najcenniejsza pamiątka rodzinna to zdjęcia z jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego babci Marianny i dziadka Jana
 13. Potrawa, którą uważam za rodzinną to schabowy, placek z kruszonką, bigos
 14. Historia związana z rodziną Jazdonów, której nigdy nie zapomnę to ta, kiedy pewnego razu, gdy bawiłam się z kuzynem, ciocia Hela (Helena Rękoś z domu Józefowska) podchodząc do nas, powiedziała wskazując ręką żółte kwiaty za płotem sąsiada. Nasza prababcia Józefowska, gdy umierała była tak żółta jak te kwiaty. Dodała, że nikt wtedy nie mówił o żółtaczce, a ona zapamiętała, że mama jej była bardzo ładna, choć oczy i skórę miała żółtą w chwili śmierci. Jako młoda panienka bardzo tę śmierć przeżywała. Musiała zająć się siostrą Andzią, która miała wtedy chyba trzy lata. (gdy to opowiadała miałam może sześć lat) A z ciocią Andzią z Zielonej Góry zżyte były do śmierci.